Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Kuo ypatinga ši žiema? Šį klausimą mokytojos Sigita ir Saulė uždavė ne tik ugdytiniams, lankantiems darželį, bet ir vaikams, pasilikusiems namuose kartu su savo tėveliais. Tėveliai su vaikais atrado daug gražių apibūdinimų, kaip: speiguota, apsnigta ir balta, apšerkšnijus, linksmybių kupina žiema.

Taip ir kilo mintis, bendradarbiaujant su ugdytinių tėveliais, surengti „Liūtukų“ grupės virtualią parodą „Žiemos pramogos lauke“. Tėveliai, pramogaudami gamtoje su vaikais, įamžino savo akimirkas ir pasidalino su Kauno lopšelio-darželio „ Tukas“ bendruomene.

Mokytojos Sigita ir Saulė dėkoja „Liūtukų“ grupės tėveliams už bendradarbiavimą ir dalijimąsi gražiomis, sveikomis, džiaugsmo užpildytomis akimirkomis.