Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Nors šiais metais Užgavėnes tenka švęsti kitaip, tačiau į žiemos pabaigos šventę, ankstų vasario rytmetį į savo grupes sugužėjo vaikai, persirengę velniukais, raganaitėmis ir kitais Užgavėnių personažais.

Mokytojos Neringa, Radvilė ir Vilma teatralizavo Žiemos išvarymą. Burtininkė, pasitelkusi savo magiškas galias bei sušokdama ritualinį šokį žiemai išvaryti, į pagalbą pasikvietė Pavasarį. Burtininkė savo smarkiu trepsėjimu, o Pavasaris šiltais saulės spinduliais, gėlėmis, pakvipusiu šilto vėjo gūsiu,  stengėsi išvaryti Žiemos negeroves ir pažadinti iš miego ledu sukaustytą žemę. Tačiau Žiema taip lengvai nepasidavė. Teko į pagalbą pasikviesti ir darželio vaikus, kurie su meninio ugdymo pedagogėmis šoko liaudiškus Užgavėnių šokius, dainavo senovines dainas. Kad Žiema dar labiau išsigąstų, ugdytiniai kartu su mokytojomis ir tėveliais kūrė įvairias baisias kaukes, kuriomis bandė išvaryti Žiemą.

Todėl labai įdomu, ar pasislėpusius po velniukų, raganų, daktarų kaukėmis, apsiginklavusius barškalais, dangčiais, būgnais, prisisėmusius pilnas rieškutes geros nuotaikos, mus visus Žiema išgirdo ir išsigando?