Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Kovo 20-oji skirta Pasaulinei Žemes dienai, sutampančiai su pavasario lygiadieniu. Šią dieną diskutuojama aplinkosauginėmis temomis ir raginama vaikus rūpintis Žemės išsaugojimu.

Taršos problemos – Žemės problemos. Numesta šiukšlė ar šiukšlių nerūšiavimas atrodo menki dalykai, bet tai pradžia gamtos taršai. Mes, suaugusieji, rodome pavyzdį patiems mažiausiems, kurie gali tapti Žemės gynėjai, tik reikia pradėti nuo savęs. Žemė –  mūsų Namai, mūsų Būstas, mūsų Pasaulis.

Siekiant atkreipti visų dėmesį į aplinką bei skatinti kiekvieną iš mūsų prisidėti prie švarios aplinkos ir gyvūnijos išsaugojimo, lopšelio – darželio ,,Tukas“ bendruomenė pasinėrė į Žemės dienos projektą  ,,Žemė – mūsų namai“.

Savaitės eigoje darželio ugdytiniai drauge su mokytojomis susipažino su projektu ir ėmėsi veiklų: projekto organizatorės sukūrė žemynus bei vandenynus, o visos darželio grupės įvairiomis dailės priemonėmis gamino jų gyventojus. ,,Drugelių“ grupės ugdytiniai, pasipuošę gyvūnų apranga, dalyvavo muzikinėje veikloje. ,,Liūtukų“ ir ,,Voveriukų“ grupių ugdytiniai žaidė didaktinius – pažintinius žaidimus: dėliojo gyvūnus ir bandė juos atrasti pasaulio žemynuose, skirstė plastikines gyvūnų figūrėles pagal jų gyvenamąsias vietas (sausuma, vandenynai, miškai – laukai). „Kiškių“ grupės priešmokyklinukai susipažino su pasaulio žemėlapiu, tyrinėjo, lygino žemynų dydį, sausumos ir vandens santykį. Visos darželio grupės, nuo mažiausių iki didžiausių, laikydamiesi saugumo reikalavimų, salėje stebėjo žemynus, analizavo gaublį, domėjosi pateikta literatūra.

Labai džiaugiamės, kad projektas vaikams suteikė daug žinių ir įspūdžių. Projekto akimirkomis kviečiame pasidžiaugti drauge.

Projekto organizatorės Sigita, Vilma, Radvilė ir Neringa P.