Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Grupės aplinka buvo puošiama skirtingų šalių kultūrų kampeliais. Kiekvienas vaikas su savo šeima kūrė pasirinktos šalies kampelį, kuriame apsigyveno tos šalies gyventojas   – oliziukas. Visi vaikai su šeima ieškojo informacijos apie pasirinktą šalį, bandė susipažinti su atitinkama kultūra patys ir supažindinti kitus.

Vaikai grupėje tyrinėjo oliziukus, juos supančias su kultūra susietas detales, pasirinktų šalių vėliavas ir bandė ieškoti jų pasaulio žemėlapyje, pažinti būdingą aplinką, klimatą, žemynus, siekė surasti skirtingų kultūrų panašumus ir skirtumus.

Galiausiai suprato, jog mes visi esame skirtingi ir tuo pačiu labai panašūs.