Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Štai ir artėja mūsų mieliausių, gražiausių, švelniausių mamyčių ir močiučių diena. Ją švenčiame kartu su žemės pabudimu. Pirmąjį gegužės sekmadienį visi skubame išreikšti pagarbą, meilę, padėką savo mamoms, močiutėms. Todėl šią savaitę gražiausi žodžiai, ryškiausios spalvos, bei jausmų kraitelė skirta mūsų mamytėms ir močiutėms. Liūtukai su visa energija mamytes ir močiutes pradėjo stebinti nuo pirmosios prasidėjusios savaitės pradžios. Su tėvelių pagalba vaikai, mamytes lepino šilta, rytine arbata. Su nosyčių pagalba, įvardino kuo kvepia mamyčių arbatos. Dienelėms įpusėjant ir šiltam orui leidžiant, vaikai skubėjo į gamtą skinti gėlyčių ir kurti mamytėms ir močiutės puokšteles. Taip pat vaikai susipažino su nepaprasto ir švelnaus žodžio „MAMA“ raidelėmis. Šį žodį vaikai puošė gamtine medžiaga: gėlėmis, akmenukais, kaštonais, kankorėžiais; bei namuose kūrė paveikslus su žodžiu – MAMA. Į kūrybines užduotėles įsitraukė ir pačios mamytės: vieni kitiems spalvino dažais delniukus ir štampuojant kūrė šiltų jausmų gėlytes. Per šią veiklą mamytės turėjo galimybę sugrįžti į vaikystę ir patirti nepaprastą laisvę kurti. Iš savo širdelių traukėme po vieną jausmą ir spalvinome ryškiomis spalvomis, paleisdami į dangų, kaip oro bučinuką. Kiekvienas vaikas žino, kad jo mamytė ir močiutė yra gražiausia. Todėl šia proga vaikai kūrė močiutėms portretus; o mamytes papuošė nuostabiomis šukuosenomis. Tai gi „Liūtukų“ vaikai pasiruošę šiai nuostabiai dienai, pasveikins linksmais ir nuotaikingais eilėraštukais savo mamytes ir močiutes.

„Liūtukų“ ugdytiniai su mokytojomis Sigita ir Saule, sveikina visas mamytes ir močiutes. Linkime, kad ši diena būtų gražiausia, mieliausia ir šilčiausia.