Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Kovo pabaigoje „Viščiukų“ grupės ugdytiniai Kajus Kazlauskas ir Benas Sprainaitis dalyvavo nuotolinėje respublikinėje vaikų STEAM konferencijoje „Kuriu gimtinei 2021“ ir pristatė savo darbelius „Erdvėlaivis – kosminė stotis“ (iš LEGO detalių) ir „Laivas Hyrius“ (iš plius-plius konstruktoriaus detalių). Berniukai keletą dienų kūrė ir tobulino savo statinius, o konferencijos metu pristatė juos savo bendraamžiams iš kitų ugdymo įstaigų. Dalyvavimas konferencijoje ugdė vaikų kūrybiškumą ir kalbinę raišką, skatino techninės kūrybos idėjas, domėjimąsi Lietuvos simbolika, architektūra, naujovėmis. Ugdė vaikų viešojo kalbėjimo įgūdžius, pristatant savo darbus, kūrybą, panaudojant informacines technologijas. Vaikams pasiruošti konferencijai padėjo mokytojos Brigita ir Rūta.