Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Nuo vasario 1 iki kovo 11 dienos „Viščiukų“ grupės ugdytiniai ir mokytojos dalyvauja eTwining programos vykdomame respublikiniame projekte „Švęskime Lietuvą“. Jo metu vaikai kurs meninius darbelius, virtualiai keliaus po Lietuvą, susipažins su Lietuvos simboliais, dainuos liaudies dainas, susipažins su tautiniu kostiumu, galės patys jį pasimatuoti. Projekto metu vaikai taip pat turės galimybę virtualiai pabendrauti su kitais projekto dalyviais, o projekto pabaigoje varžysis viktorinoje su Klaipėdos Tauralaukio progimnazijos priešmokyklinės grupės ugdytiniais. Šiuo projektu siekiama įtraukti ugdytinius į patyriminį pilietiškumo ir kūrybiškumo mokymosi procesą, atliekant visas numatytas šešių savaičių veiklas. Atlikdami numatytas veiklas ugdytiniai plėtos savo kūrybines, pažintines galias, ugdysis gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti, puoselės pagarbą ir pasididžiavimo jausmą Tėvyne.