Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Štai ir praėjo pirmoji „Liūtukų“ grupės nuotolinio darbo kūrybinė savaitė. Šią savaitę vaikai pasveikino iš šiltųjų kraštų sugrįžtančius paukščius. Vaikai noriai karpė, klijavo, piešė, atsakingai atliko užduotėles, skirtas paukščiukų grįžimui į namus. Iš spalvotų geometrinių figūrų trafaretų kūrė inkilėlius, konstravo ir modeliavo medžio kamienus. Taip pat puošė paukščiukus savo pasirinktomis spalvomis, juos kirpo ir klijavo. Taip pakviesdami paukščiukus į „Liūtukų“ grupės sukurtą „Inkilų miestelį“.

„Liūtukai“ grupės vaikai ir mokytojos siunčia visiems „Tuko“ darželio ugdytiniams linkėjimus ir sėkmės, atliekant kūrybinius darbelius.

Paruošė mokytojos Sigita Vaičiukėnienė ir Saulė Žibienė