Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Gruodžio mėn. pabaigoje „Drugelių“ grupėje buvo organizuota virtuali fotografijų paroda „Kalėdinė eglutė“. Pagrindinis parodos tikslas – suteikti gerų emocijų ugdytiniams, skatinti abipusį vaikų – tėvų – pedagogų bendradarbiavimą. Vaikai kartu su tėveliais puošė savo žaliaskares eglutes, jas fotografavo. Bendroje veikloje vaikai ne tik atskleidė savo kūrybingumą, bet ir pajautė savo pačių artimiausių jiems žmonių palaikymą, o būtent tai ir suteikė jiems daugiausia džiaugsmo. Kita vertus, bendras rezultatas džiugino visus šeimos narius, juk tai – nuostabi kalėdinė puošmena! Sakoma tik tuomet, kai namuose papuošiama Kalėdų eglutė, namai prisipildo šventinės nuotaikos.

Mokytojos Vilma ir Virginija dėkoja tėveliams už atsiųstas nuotraukas, už suteiktą galimybę visai darželio bendruomenei pasidžiaugti jų Kalėdinėmis eglutėmis ir linki gražių, saugių bei ramių Naujųjų metų!