Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

„Laisvė – tai yra kažkas daugiau, ko net Dievas negali uždrausti žmogui, laisvė bei nepriklausomybė yra niekuo nepakeičiama vertybė, ji aukštesnė už gerovę“.

Mūsų istorija turtinga svarbiomis, pasididžiavimo vertomis ir minėtinomis datomis, tačiau dalis jų yra ne šiaip sau garsios, bet atraminės, pamatinės. Būtent tokia yra Vasario 16-oji – diena, labai reikšminga kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį. Tai mūsų stiprybės diena, jungianti dabartį su praeitimi, neatsiejama nuo pagarbos savo tautos istorijai.

Vasario mėn. 14-18 dienomis „Meškiukų“ grupėje vyko įvairios veiklos,  skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Vaikai klausėsi Tautiškos giesmės, kalbėjo apie tautos vienybę, gimtąją kalbą, nuostabią Lietuvos gamtą, dainavo daineles, žaidė tautinius žaidimus, džiaugėsi, kaip smagu gyventi laisvoje šalyje – Lietuvoje.

Ugdytiniai dalyvavo respublikinėje parodoje „Lietuvos spalvos lėkštėje“. Mažieji atsinešė trijų spalvų vaisių ir daržovių, mokytoja supjaustė, o vaikai iš jų sudėliojo Lietuvos vėliavą. Mažieji džiaugėsi gardžiais priešpiečiais. Veikla suteikė daug džiugių ir linksmų emocijų.