Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Vasario mėnesį „Tigriukų“ grupėje vyko projektas „Vandens lašelio kelionė“. Projekto tikslas buvo plėsti vaikų žinias apie vandenį. Vykdydamos projektą siekėme, kad vaikai gautų praktinių žinių apie vandens svarbą ir reikšmę žmonių gyvenime. Jo metu vaikai buvo mokomi, kaip taisyklingai plautis rankas (tai ypač svarbu siaučiant įvairiems virusams). Užsiėmimų metu vaikai ragavo vandenį su citrina ir be jos, gavo žinių apie vandens gėrimo reikalingumą kūno sveikatai palaikyti.  Be to grupėje vaikai atliko kelis nesudėtingus eksperimentus su vandeniu: kaip vandenį sugeria įvairios medžiagos („Eksperimentas su kempinėmis“ ir „Vaikščiojantis vanduo“), kas plaukia ir kas skęsta vandenyje, kaip atsiranda lietaus debesėliai („Lietaus debesis stiklainyje“). Projekto metu patirtus įspūdžius vaikai išreiškė meninėje veikloje, vandens lašelis apsilankė ir sekamos pasakos „Pirštinė“ iliustracijose. Kad projekto metu gautus įgūdžius vaikai įtvirtintų ir namuose, auklėtoja Laima Lukoševičienė parengė ugdytinių tėvams stendinį pranešimą „Vaikų troškuliui malšinti tinkamiausias vanduo“.