Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Vasario 14-18 d. Kauno lopšelyje-darželyje „Tukas“  vyko šventinė savaitė, skirta vasario 16 d.  – Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Visą savaitę džiugiai nusiteikę ugdytiniai, pasipuošę tautinių drabužių ir trispalvės akcentais, jiems suprantamais būdais ir patraukliomis priemonėmis atliko įvairias veiklas, muzikinius kūrinius, šoko, kūrė šventinius gimtadienio tortus. Mokytojos vaikams pasakojo apie svarbius Lietuvos istorijos įvykius, tėvynės grožį, simbolius.

Šia proga vasario 14 d. įstaigoje vyko Vytauto Didžiojo karo muziejaus  „Jaunasis karvedys“ ir „Neįveikiama pilis“ edukacijos. Edukacijų metu vaikai pažino, statė gynybinę pilį bei išbandė riterių šarvus.

Tikimės, kad ši šventė palietė vaikų širdeles, skatino domėtis ir didžiuotis savo tėvyne.