Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Vieną gegužės pirmadienio rytą, atvykę vaikai grupėje pamatė daug skirtingos formos ir dydžio dėžes, skirtingose grupės erdvėse.

Vaikai su dideliu entuziazmu puolė apžiūrinėti, imti, dėti, atidaryti, uždaryti dėžes. O svarbiausia išbandė, ką gi su jomis galima įdomaus veikti.

Kai tyrinėjimo emocijos ir azartas pradėjo mažėti, vaikams kitą dieną pasiūlėme pastatyti dėžių bokštą. Mergaitės statė veterinarijos gydyklą, ledų ir saldumynų parduotuvę. Tuo tarpu berniukai stengėsi pastatyti aukštą pilį, kurioje gyvena slibinas ir sukonstruoti garažą, kuriame tilptų visos grupės mašinėlės.

Trečią dieną visi kartu ieškojome paslėptos dėžės su radiniais. Kai vaikai dėžėje surado spalvotų pieštukų, kreidelių, flomasterių, vandeninių dažų ir guašo, teptukų, vaikams pasiūlėme pasirinktas dėžes išgražinti spalvomis ir piešinukais. Kai vaikai pasidžiaugė dėžėje surastomis dailės priemonėmis, visi kartu ėjome ieškoti siužetinių žaislų dėžės ir kartu kūrėme pasaką.

Veiklų metu vaikai veikė kartu stengėsi būti draugiški, mokėsi susitarti ir pasidalinti, išspręsti nesutarimus, kai jų pasitaikė.

Pozityvias emocijas sustiprino stebuklinga lazdelė, kuri nušvito gražiomis vaivorykštės spalvomis, nes mums gera būti visiems kartu.