Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Kauno lopšelyje-darželyje „Tukas“ kiekvienais metais vykdomas projektas „Vaikai – paukštelių draugai“.  Projekto pirmos dienos ryte, visos darželio grupės gavo laiškus su paukštelių prašymais. Kvietėme į projektą įsitraukti ir tėvelius su seneliais gaminant lesyklėles. Vaikai grupėse gamino žiemojantiems paukšteliams lesalo, kurį išradingai kartu su lesyklėlėmis užkabino medžiuose savo žaidimų aikštelėse. Vaikams buvo puiki proga žaidžiant kieme stebėti atskrendančius pasivaišinti lesalu paukščius. Grupėse vaikai gamino žiemojančių paukščių knygeles. Džiaugiamės, kad šis projektas kasmet įtraukia vis daugiau mūsų lopšelio-darželio „Tukas“ bendruomenės narių: nuo pačių mažiausių iki vyriausių (vaikų senelių).

„Žmogaus elgesys gamtoje – jo sielos veidrodis“  V. Bergas.