Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Š.m. sausio 17-24 d. buvo  įgyvendinamas projektas „Už vieną trupinėlį – čiulbėsiu visą vasarėlę“ įtraukiantis visą įstaigos bendruomenę gaminti lesyklėles iš gamtinių ir antrinių medžiagų, mokytis tausoti gamtą ir globoti paukštelius žiemą.

Grupių mokytojos vaikams organizavo menines veiklas: piešė, lipdė paukštelius, aplikavo lesyklėles, gamino sveikuoliškus skanėstus. Buvo kūrybiškai pagaminta, dekoruota daug įvairiausių lesyklėlių paukšteliams! Visos lesyklėlės su skanėstais buvo pakabintos lauko grupių aikštelėse ant medžių šakelių, šalia grupės langų, kad būtų galima jas matyti ir džiaugtis kasdieną.

Lesindami, stebėdami paukštelius vaikai ugdėsi atjautos, globos, meilės gamtai, atsakomybės jausmus. Tikimės, jog sulaukus vasarėlės paukščiai mus džiugins mus giesmėmis.