Š. m. sausio 6 d. į Kauno lopšelio-darželio „Tukas“ grupes atvyko trys karalienės, kurios perdavė įstaigos vaikams, direktorei, darbuotojams ir auklėtojoms sveikinimus nuo trijų karalių. Karaliai siuntė sveikinimus ir dovanas: Kasparas – „smilkalų“ žvakę uždegė, kad piktosios dvasios nepultų, Merkelis – „grūdų“, kad metai būtų geri ir vaikai sotūs, Baltazaras – „pinigėlių“, kad metai būtų turtingi. Karalienės paskelbė ir pasidžiaugė saulės šviesos sugrįžimu į žemę. Drauge su karalienėmis aplankyti vaikų atvyko Eglutė, kuri užbaigdama kalėdinį laikotarpį, atsisveikino iki kitų Kalėdų ir drauge su vaikais nupuošė grupių eglutes, sušoko atsisveikinimo šokį. Vaikai aptarė karalių vardų pirmąsias raides, labai džiaugėsi, kartu šoko, linksminosi ir patyrė džiugių akimirkų! Išeinant karalienės su Eglute kiekvienoje grupėje virš durų užrašė pirmąsias karalių vardų raides.

Šventę organizavo vyr. mokytoja Sigita Vaičiukėnienė, mokytoja Radvilė Verenienė, mokytoja Neringa Petkevičienė, mokytoja Vilma Iščišinienė.