Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Kiekvienais metais nuostabų šventinį Kalėdų laikotarpį tradiciškai užbaigia Trijų Karalių apsilankymas. Ne išimtis ir šie metai. Kad ir koks bebūtų laikmetis, tradicijos yra tradicijos, jas stengiamės puoselėti ir perteikti mažiesiems. Šiais metais Trys Karaliai Kauno lopšelį – darželį ,,Tukas“ aplankė nuotoliniu būdu. Mokytojos Neringa P., Sigita, Vilma ir Radvilė parengė savaitės trukmės projektą, skirtą paminėti ,,Trijų Karalių“ šventę. Kiekvienai dienai Trys Karaliai ir nuostabioji Eglutė paruošė po užduotėlę. Labai džiaugiamės, kad į šį projektą įsitraukė visos mūsų įstaigos grupės, jų tarpe ir mažieji lopšelio vaikučiai. Kviečiame pasigrožėti projekto akimirkomis!