Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

„Eksperimentų“ diena prasidėjo nuo vaidinimo apie žvaigždes, Saulę ir Žemę. Katinėlis susidraugavo su krentančia žvaigžde ir vaikams papasakojo apie dangaus kūnus. Vėliau vaikai pasiskirstė į grupeles ir ėjo eksperimentuoti su  aliejumi, vandeniu, dažais, kurdami savo grupės planetą. Vyresnius darželio vaikus katinėlis pakvietė į astronomijos popietę ,,Krentanti žvaigždė”. Popietėje vaikai  turėjo įspūdinga kelionę po Visatos platybes su spec. 3D vaizdą sudarančiais akiniais. Aiškinosi, kokios didelės planetos ir kaip toli nuo mūsų yra žvaigždės. Klausėsi planetos garsų ir mėgino juos mėgdžioti. Lauke  per teleskopą vaikai stebėjo Saulę.