Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Štai  ir įsibėgėjo trečia nuotolinio ugdymo savaitė. Mus, ,,Žiogelių“ grupės mokytojas, labai džiugina vaikučių ir jų tėvelių aktyvumas, pozytivumas ir draugiški santykiai. Savaitės tema buvo ,, Spalvų karalystėje – žalia“. Ugdytiniai kartu su savo tėveliais įvairiomis technikomis atliko darbelius, išbandė naują eksperimentą, patys pasigamino meninį – valgomą ežiuką iš vaisių ir uogų.

Užduotėlę ,,Žalioji vynuogė“ atliko kruopščiai ir noriai. Patys kočiojo, pjaustė, formavo ir klijavo plastiliną. Kai kuriems vaikučiams, tai buvo tikra meditacija ir susikaupimas. Labai patiko pats gamybos procesas.  Keletas darbštuolių pasirinko kitą spalvą, vynuogei aplikuoti (vietoj žalios pasirinko violetinę). Ugdytiniams labai patinka pozuoti ir fotografuotis su savo darbeliais.

Užduotėlė ,,Virusiukas – monstriukas“. Šį darbelį atliko improvizuodami įvairiomis technikomis. Daugeliui sunkiai pavyko pūsti, buvo reikalinga tėvelių pagalba. Pačioje pabaigoje, pritrūkus kantrybės, kai kurie griebėsi teptuko, norėdami pasilengvinti sau užduotį. Darbelio rezultatas vaikams suteikė daug gerų ir teigiamų emocijų. Sakė, kad buvo gera treniruotė plaučiams.

Užduotis ,,Vynuoginis ežiukas“ – tai tikra mažųjų kūryba, emocijų suvokimas ir  raiška, tyrinėjimas, iniciatyva ir atkaklumas. Darbelį mažieji atliko susikaupę ir gana tiksliai. Patys savarankiškai vėrė uogytes.

KAS BUVO SMAGIAUSIA????

O MAŽIESIEMS  SMAGIAUSIA BUVO…..TAS UOGYTES SUVALGYTI!!!!!

Dėkojame vaikučiams ir jų tėveliams už grįžtamąjį ryšį, nuostabias nuotraukytes, gerą emociją ir šiltas ŠYPSENAS!!!

Su meile ir nuoširdumu mokytojos Žydrė ir Neringa