Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Nuotolinis mokymas „Kiškių“ grupės vaikams suteikė puikią galimybę praktiškai gilinti žinias apie geometrines figūras. Vaikai namuose ieškojo geometrinių figūrų pavidalo daiktų, juos įvardijo ir suskaičiavo. Buvo linksma atrasti, kad stačiakampio ir kvadrato formos gali būti spintos durelės arba paveikslai, apskritimo – lėkštė arba puodo dangtis, o šviestuvo gaubtas panašus į trikampį. Taip pat vaikai kūrė paveikslus iš įvairių spalvų ir formų, iš popieriaus išsikirptų geometrinių figūrų.

Kūrybinės veiklos „Mano mieli namai“ metu, vaikai susikūrė žaislinius namelius iš batų dėžių, juos „apstatė“ išsikirptais baldais ir namų apyvokos reikmenimis, bei apgyvendino nusipieštais šeimos nariais. Tokiu būdu vaikai patys susikūrė žaidimo aplinką, kvietė kartu žaisti tėvelius, ir viena šeima net atšventė nusipiešto žaislinio broliuko gimtadienį! Ši veikla tiek vaikams, tiek ir tėveliams suteikė daug teigiamų emocijų.

Džiaugiamės, kad nuotolinis mokymas vyksta sklandžiai, įsitraukia visi vaikai ir tėveliai.

Mokytojos Neringa ir Virginija