Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Tolerancija – galėjimas mums būti savimi ir gyventi taip, kaip norime. Tačiau mūsų gyvenimo būdas, elgesys ir kalbos neturi pažeisti kito žmogaus teisių ir laisvių.

Mes dažnai įsitikiname, kaip yra svarbu bendrauti, mokėti suprasti ir išgirsti ne tik save, bet ir kitus.  Todėl „Liūtukų“ ir „Drugelių“ grupių ugdytiniai kartu su mokytojomis Saule ir Vilma, nusprendė prisijungti prie iniciatyvos paminėti Tarptautinę Tolerancijos dieną. Ryto ratelio metu su ugdytiniais išsiaiškinome tolerancijos prasmę – kad mes visi esame panašūs, tačiau ir skirtingi. Skiriasi mūsų išvaizda, pomėgiai ar tradicijos. Ugdytiniai piešė ir pristatė save, savo pomėgius bei kūrė „Tolerancijos“ namus.