Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Mes dažnai įsitikiname, kaip svarbu bendrauti, bendradarbiauti, mokėti suprasti ir išgirsti kitus bei kitokius. Lapkričio 16 d. lopšelyje-darželyje „Tukas“ buvo minima Tolerancijos diena. Būtent šią dieną įstaigos socialinė pedagogė bei grupių mokytojos skatino ugdytinius suprasti ir kuo daugiau sužinoti apie toleranciją. Juk tik suvokus šio žodžio reikšmę ir esmę galime tapti tolerantiška visuomene.
Ugdytiniai grupėse aptarė žodžio „Tolerancija“ prasmę. Juk tai pakantumo, supratingumo, pagarbos, meilės, gerumo, mandagumo, draugiškumo sinonimas. Tai taip pat gebėjimas gerbti ir priimti asmenį/asmenis, kurie yra kitokie. Vaikai stengėsi suprasti, jog mus supantys žmonės yra skirtingi išvaizda, požiūriu, tikėjimu, tradicijomis, tačiau mes turime gebėti pripažinti šiuos skirtumus.
Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos miestas. „Viščiukų“, „Meškučių“, „Lapiukų“, „Drugelių“, „Kiškučių“ ir „Voveriukų“ grupių vaikai spalvino, tapė, piešė, gamino savo dabarties ir ateities svajonių Tolerancijos miestą. Šios idėjos esmė – žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai. Rankos sukuria ir rankos sugriauna. Taip visos įstaigos bendruomenės pastangų dėka sukūrėme Tolerancijos miestą.