Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai
Kauno lopšelyje-darželyje „Tukas“ vyko projektas Mamyčių dienai paminėti „Tau, mano mamyte“. Į projektą įsitraukė visi darželio grupių vaikai, atlikinėjo kasdien užduotis skirtas mamytėms pagerbti, nustebinti. Nepamiršome pagerbti ir kitas miesto mamas, močiutes, krikštomamas papuošdami savo namų langus gėlėmis. Vaikų nuotraukose ir darbuose atsispindi pačios tyriausios, švelniausios, džiaugsmingiausios nuotaikos ir emocijos.
Mamos, žydėkit kaip pačios nuostabiausios gėlės!
Vaikų darbelių akimirkos video platformoje https://www.youtube.com/watch?v=55ipcZDRKFQ&feature=share

Projektą rengė mokytojos Radvilė, Rūta, Salomėja