Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Kiekvieną pavasarį, kai nutirpsta sniegas ir į gimtuosius kraštus sugrįžta paukšteliai, Kauno lopšelio-darželio „Tukas“ vaikai ir pedagogai švenčia Tarptautinę Žemės dieną.

Kovo 20 d. minima Pasaulinė Žemės diena. Tai yra astronominis pavasaris, kurio metu susilygina dienos ir nakties ilgumas.  Žemės dienai paminėti darželyje vyko projektas „Mano pareiga, kad šypsotųsi mūsų planeta – žemė“. Atsakingos projektui mokytojos  Lina Grybėnienė ir Vijolė Pyragaitė. Vaikai su tėveliais  kūrė ekologišką daugkartinį maišelį,  iš antrinių žaliavų gamino gėlytes, „Kiškių“ grupės vaikai sėjo pupas į žemę, „Drambliukų“ grupės vaikai kūrė planetas, „Lapiukų“ grupės vaikai rūšiavo atliekas,  taip vaikai pasveikino Žemę. Stebėjo filmus apie ekologiją, kalbėjosi apie aplinkos apsaugos svarbą.