Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Lietuvoje ir Europoje šiemet kilęs tymų protrūkis parodė, kokių reikšmingų neigiamų pasekmių gali turėti neskiepijimas nuo vakcinomis valdomų užkrečiamųjų ligų. Birželio 25 d. duomenimis, nuo 2019 m. pradžios registruota per 750 tymų atvejų. Pastebima, kad daugiausia atvejų nustatyta tose savivaldybėse, kuriose vaikų skiepijimo lygis yra nepakankamas, kad būtų užtikrintos sąlygos ligos protrūkiams išvengti.

Tačiau ne mažiau svarbūs skiepai ir nuo kitų vakcinomis valdomų pavojingų užkrečiamųjų ligų, tad būtina išvengti šių ligų protrūkių ateityje.

Rekomenduojame pasižiūrėti Sveikatos apsaugos ministerijos parengtą informacinį vaizdo klipą visuomenei su pagrindine informacija, kodėl reikia skiepytis ir kur kreiptis. Vaizdo klipą rasite čia