Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Kauno lopšelyje-darželyje „Tukas“ lapkričio 14 d. vyko metodinis renginys ,,STEAM veiklų praktika ikimokykliniame ir priešmokykliniame ugdyme“. Įstaigos pedagogės ir svečiai pasidalino savo patirtimi apie STEAM metodų taikymą ugdomąjame procese. Pedagogės vieningai pritarė, kad reikia ugdyti meilę visiems gamtos mokslams, menams, technologijoms, inžinerinjai. Šiandien labai svarbu kritiškai mąstantis vaikas, gebantis priimti sprendimus, mokantis veikti kūrybiškai, o eksperimentai ir patyriminė patirtis jiems padeda atskleisti ir pažinti pasaulį.

Kviečiame susipažinti su pranešimais:

Linksmi žaidimai sensorinėje dėžėje

Sniego eksperimentai

STEAM projektinis ir patirtinis ugdymas priešmokyklinio ugdymo grupėse

STEAM veiklų įtraukimas į Vasaros stovyklą