Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

„Voveriukų“ ir ,,Kiškių“ grupės vaikai savaitę kalbėjo apie draugystę, savo ir draugų emocijas. Veiklos metu vaikai piešė ant balionų, įvardino emocijas, vaidino, dovanojo vieni kitiems balionėlių nuotaikėles. Susidomėję tyrinėjo balionų stiprumą, minkštumą, kietumą. Sprendė problemą, kodėl balionas sprogsta ant jo piešiant pieštuku, kodėl nesimato vaizdo piešiant kreidelėmis, o piešiant flomasteriais spalva nusivalo. Susikaupę piešė balionui savo nuotaikėlę markeriu, linksmai šoko su balionėliu, o po to dovanojo jį draugui. Veiklos metu vaikai diskutavo, sutelkė dėmesį, tobulino mąstymo įgūdžius, mokėsi spręsti problemas, stiprino bendradarbiavimo įgūdžius, pasitikėjimo savimi jausmą.