Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Ši sulaukta žiema – nepaprastai balta, apsnigta ir šaltuko papuošta. Todėl remiantis STEAM metodika „Liūtukų“ grupės ugdytiniai, per kūrybinę – pažintinę veiklą atliko eksperimentus „Varveklio beieškant“. Pirmiausia, vaikai su mokytoja Sigita,  lopšelio-darželio „Tukas“ žaidimo aikštelėse, ieškojo pasislėpusių, sušalusių varveklių. Vaikai labai pastabūs ir rado pasislėpusius ir skaidriai šviečiančius ne tik ant stogų, bet ir ant medžių šakų, krūmų ir lauko žaidimo priemonių. Vaikai, parsinešę į grupę, ne tik stebėjo varveklio pokyčių procesą, bet ir apibūdino, ką jaučia,  laikydami rankose. Taip pat vaikai atliko eksperimentą su krakmolu ir vandeniu. Kol tirpo, šiltoje aplinkoje ledukų varvekliai, ugdytiniai, pasigamino iš tešlos varveklius. Vaikai per šią veiklą atsipalaidavo ir improvizavo: spaudė, sėmė, darė gniūžtes. Pastebėjome, kad jos greitai rankose tirpsta, nes spaudžiamas krakmolas tampa skysta ir varvančia mase. Ir galiausiai suteikėme varvekliukams spalvų. Kūrybinėje veikloje, vaikai, užlašindami po kelis akvarelės lašelius, pūtė su šiaudeliu ir išmargino ryškiomis spalvomis savo varveklius. Per šią STEAM kūrybinę – pažintinę veiklą, vaikai netik pajuto daug malonių įspūdžių, bet ir plėtė sakytinę kalbą ir džiaugėsi vieni kitų darbo procesu.