Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

„Lapiukų“ grupės auklėtiniai Spalio mėnesį pradėjo (4-15d.) kalbėdami apie rudens vaisius ir daržoves. Vaikai su džiaugsmu nešėsi į darželį savo turimas daržoves ir vaisius iš savo ar senelių sodo. Taip pat turėjome ir keletą egzotinių vaisių (melionas, mango, kivi) palyginimui su turimais sode užaugintais vaisiais. Vaikai patys svėrė, matavo (kuris didesnis/mažesnis), skuto, tarkavo, pjaustė (kad lengviau būtų pjaustyti bulves ir morkas, jos buvo iš anksto išvirtos), o galiausiai vėrė ant pagaliukų ir ragavo.  Tokiu būdu vaikai ne tik susipažino su rudeninių vaisių/daržovių gausa, jų nauda sveikatai, bet ir įgavo praktinių žinių  apie daržovių, vaisių paruošimą gaminant maistą. Ugdytiniams šios veiklos suteikė daug džiaugsmo, pasitikėjimo savimi (aš pats jau pjausčiau, tarkavau, skutau). Ir buvo visi labai laimingi.