Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

„Kiškių“ grupėje vyko programos „Sveika mokykla“  integruotas sportinis rytmetys „Kamuolio draugai“. Mokytoja Rasa papasakojo vaikams istoriją apie du vaikų draugus Kamuolius – vienas iš jų linksmas, o kitas liūdnas… Pasikalbėję, kad antrasis Kamuolys liūdnas dėl to, kad nepripūstas ir negali linksmai šokinėti, vaikai kartu su mokytojomis Rasa ir Neringa nutarė Kamuolį „pagydyti“. Visi paeiliui pripūtė Kamuolį ir nusiteikė aktyviai veiklai. Vaikai kartu su pedagogėmis atliko nuotaikingą mankštą, žaidė sportinius žaidimus – poromis ir visi sutartinai, patyrė judėjimo džiaugsmą.

Veiklą paruošė ir kartu su vaikais sportavo mokytojos Neringa ir Rasa