Spalio 24 dieną mūsų lopšelyje-darželyje apsilankė teatriukas „Smagumėlis“. Vaikai susidomėję stebėjo nuotaikingą, muzikinį, pamokantį spektakliuką „Beždžionėlės Lulu nuotykiai“.

Tai pasakojimas apie beždžionėlę Lulu, kuri džiaugėsi savo gyvenimu, kol nesutiko gudraus cirko dresuotojo, kuris apgaule prisiviliojo Lulu į cirką ir prirakino ją grandine. Bezdžionėlė Lulu labai ilgėjosi laisvės. Laimei ją išgelbėjo šuniukas, kuris kartu su Lulu suprato, kokia svarbi yra laisvė ir geri draugai.

Spektaklis vaikus moko tikėti sėkme ir nuolat bandyti ją pagauti, tačiau ir būti dėmesingais kiekviename žingsnyje, aklai nepasitikėti kiekvienu sutiktu asmeniu.

Pasibaigus spektakliui, visi emocingai jį aptarinėjo, dalijosi patirtais įspūdžiais.