Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Pasakos mūsų ir mūsų vaikų gyvenime yra labai naudingos, jos suteikia savotišką saugumo jausmą, ugdo pažintinius vaiko gebėjimus. Pasakos moko vaiką kalbos raiškos: klausydamas mokosi ištarti žodžius, labiau įsisavina sakinių struktūrą, išmoksta naujų žodžių, kuriuos eigoje gali vartoti savo kalboje. Pasakos padeda fantazuoti, padeda pažinti gyvenimą ir save. Jos džiugina, suteikia ramybę, be visa to, tai puiki bendravimo priemonė, padedanti tarp vaiko ir tėvų ,,nutiesti“ tiltą iš širdies į širdį.

Visą savaitę „Voveriukų“ grupės ugdytiniai drauge su mokytojomis kalbėjo apie pasakas, analizavo, kokios jos, kokie dažniausiai pasakose sutinkami personažai. Vaikai piešė, kūrė skirtukus savo mylimoms knygelėms, pristatinėjo savo, iš namų atsineštas knygas draugams ir mokytojai.

Tėveliams buvo siūloma vienos savaitės vakarus paskirti knygai (jei to nedaro įprastai), minutėlę bendravimui su vaiku ir įsiamžinti drauge skaitant mėgiamą pasaką, bei sudalyvauti mūsų grupės virtualioje fotografijų parodoje „Skaitome pasaką prieš miegą“. Labai džiaugiuosi sudalyvavus vaikučius ir tėvelius šioje fotografijų parodoje, vaikų emocijos stebint nuotraukas buvo šiltos, pilnos džiugesio. Vaikai pamatę savo fotografiją kalbėjo, šilčiausiais žodžiais pasakojo akimirką, kaip skaitė knygą su mama ar tėčiu, ką jautė, kaip buvo gera būti drauge. Prie šio projekto prisijungė ir namuose vis dar likę vaikučiai, atsiuntė fotografiją su savo tėveliais skaitant pasaką prieš miegą. Vaikai buvo laimingi, pasakos juos tarsi pakeitė, įtraukė, suteikė pasitikėjimo. Kviečiame akimirkomis pasigėrėti drauge.