Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Spalio 6 d. mūsų lopšelyje-darželyje vyko kino diena. Darželinukai pabuvojo sferiniame kine,  kuris turi  unikalią galimybę stebėti kiną 360˚ kampu. Žiūrėdami sferinį kino filmą mažieji žiūrovai turėjo galimybė ne tik žiūrėti, bet ir pasijusti neįtikėtinų bei neapčiuopiamų įvykių dalyviais. Sferiniai filmai turi labai daug naudingos mokomosios informacijos, kurią mažieji žiūrovai sugeba įsisavinti kur kas geriau nei žiūrint paprastą kino filmą per televizorių ar įprastame kino teatre. Sferinio kino seanso metu buvo rodomi filmai apie „Gyvūnai mūsų draugai“ – taip vadinosi pirmasis mokomasis filmukas, kuris vaikus pakvietė į senelio Franko ūkį. Čia jie sužinojo daug įdomybių apie naminius ir laukinius gyvūnus, ką jie valgo, kaip prisitaikę prie aplinkos, klausė jų skleidžiamų garsų. Vaikai pamatė džiunglių, dykumos, savanos, Šiaurės ir Pietų ašigalių žvėris. Sužinojo, kokie gyvūnai gyvena vandenyno dugne, pamatė paukščių įvairovę, išvydo ir nykstančių gyvūnų rūšis. Vėliau minė mįsles apie naminius, laukinius gyvūnus, vandens gyventojus ir paukščius. vandenyną. Stebėdami antrąjį filmą „Atsitiktiniai astronautai“, vaikai kartu su herojais „keliavo“ dangaus skliautu, pasivaikščiojo po mėnulį, praskrido pro saulę.

Sferinis kinas yra pramoginė-edukacinė priemonė, skirta ne tik vaikams, bet ir suaugusiems žmonėms. Naudojant sferinę projekcinę sistemą viso kupolo viduje išgaunamas neįtikėtinas vaizdas.

Vaikams sferinis kinas suteikė nuostabią galimybę per neilgą laiko tarpą įsisavinti kuo daugiau informacijos ir pasijusti neįtikėtinų bei neapčiuopiamų įvykių dalyviais.