Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Norime pasidžiaugti, jog vaikučiai ir jų tėveliai vis toliau labai aktyviai dalyvauja nuotolinio ugdymo procese, padeda mažiesiems atlikti užduotėles.

Šios savaitės tema ,,Mano šeima‘‘. Šeima  –  tai  ypatingas  kolektyvas,  vaiko  auklėjime  atliekantis  pagrindinį,  ilgalaikį, svarbų  vaidmenį.  Būtent  šeimoje  vaikas  įgauna  pirmąją  gyvenimišką  patirtį,  ten  jo  pirmieji stebėjimai, šeimoje mokosi, kaip elgtis įvairiose situacijose.

Šeima  yra  vienintelė  tikra  sąskaita banke. Jei  nepamiršit  kasdien  jos  papildyti meile, švelnumu, ištikimybe ir pasiaukojimu, tai užaugs stebuklingos palūkanos. (Italų rašytojas Bruno Ferrero)

Užduotėlė ,,Mano šeimos medis“. Mažieji ir jų tėveliai labai džiaugsmingai ir kūrybingai atliko šią veiklą. Išsijuosę dirbo visi šeimos nariai: mamytės ir tėveliai karpė, vaikučiai klijavo, taip pat aktyviai dalyvavo sesės ir broliukai. Ugdytiniams puikiai sekėsi įvardinti kuris delniukas yra kiekvieno šeimos nario. Šeimos medyje atsirado net augintinių letenėlės, tai parodo, jog mažieji juos įvardina kaip šeimos narius.

Užduotis ,,Mūsų mėgstamiausi ledai“. Čia tai jau tikrai pasireiškė vaikučių kūrybiškumas ir fantazija. Mažieji karpė, spalvino, aplikavo, lipdė, piešė ir kūrė savo mėgstamus ledus. Kai kurie pasigamino TIKRŲ TIKRIAUSIUS LEDUS, o kitą dienelę visa šeima jais mėgavosi.

Mūsų mažiesiems žiogeliams labai patinka kūrybinės – praktinės užduotėlės. Visus darbelius atlieka labai pareigingai ir su didžiule meile.

Norime padėkoti vaikučiams ir jų tėveliams už grįžtamąjį ryšį, malonų bendravimą, atsiųstas nuotraukas ir filmuotą medžiagą.

Mokytojos Žydrė ir Neringa