Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Šią savaitę vaikai gamino savo pirkinių krepšelį. Darbelis „Mano šeimos ypatingasis pirkinių krepšelis” vaikams labai patiko, ir jį atliekant buvo labai susikaupę. Kai kuriems vaikams padėjo tėveliai prikarpyti smulkių juostelių, o vaikai jas klijavo, taip dekoruodami krepšelius. Kiti vaikučiai pasirinko dekoruoti krepšelius, skirtus žaislams susidėti. Naudojama buvo įvairi piešimo technika (piešimas, tapšnojimas, dekoravimas, antspaudavimas). Vaikučiai labai džiaugėsi savo darbeliais ir galutiniu rezultatu.

Eksperimentas „Emocijos – džiaugsmas ir pyktis”. Vaikams labai patiko šis eksperimentas, tiek rinktis spalvas, tiek putojantis džiaugsmas. Džiaugsmui išreikšti kai kurie vaikai rinkosi raudoną spalvą, liūdesiui – mėlyną. Pamatę ir išgirdę mokytojos video – apsidžiaugė. Daug gerų emocijų turėjo ir naujų iškilusių klausimų, kuriuos buvo smagu jiems aptarti. Džiaugsmas liejosi per kraštus, kai kurie kartos dar ne vieną kartą šį eksperimentą.

Ačiū tėveliams už nuotraukytes ir grįžtamąjį ryšį!

Labai lauksime pirmadienį grįžtant vaikučių!

Mokytojos Neringa ir Žydrė!