Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Atėjus Sausio 13-ajai, Laisvės gynėjų dienai, rytas darželyje prasidėjo pilietine akcija „Atmintis gyva, nes liudija“. Visose darželio grupėse ryte sužibo žvakelės, kaip ženklas, kad norime prisiminti ir pagerbti žuvusius ir nuketėjusius 1991 metų sausio 13-osios dalyvius. Darželio ugdytiniai kartu su savo mokytojomis bandė suprasti, kas yra laisvė, Tėvynė ir kodėl mums visiems yra svarbi ši data.

Siekiant puoselėti istorinę atmintį ir patriotiškumą, į darželio „Drugelių“ grupę buvo pakviestas ypatingas svečias – Lietuvos kariuomenės karinių oro pajėgų karininkas Andrėjos tėvelis, kuris supažindino vaikučius su sunkia ir nelengva kario duona.

Tikime, kad net ir mažoji mūsų karta, kuri nedalyvavo šiuose tragiškuose prieš 29 metus vykusiuose įvykiuose, išmoks gerbti Tautos didvyrius ir supras, kodėl kiekvienam ši data yra svarbi.