Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Sausio 15 d. „Voveriukų“ grupėje arbatos rytmetys buvo negausus vaikų atžvilgiu. Vaikai skanavo 7 rūšių arbatžolių arbatą, uostė jos aromatą, ragavo aviečių, ramunėlių, liepžiedžių, medetkų, kmynų, žaliąją su imbieru ir raudonąją vaisinę arbatas. Vaikams labai patiko gerti daugelį arbatų. Kvapnus ir sveikas rytas! Baigiantis rytmečiui palinkėjome vieni kitiems išlikti sveikiems!

Šio rytmečio tikslas – įtvirtinti vaikų žinias apie vaistinguosius augalus, jų gydomąsias savybes, tinkamą jų laikymą. Mokytojos Neringa ir Radvilė organizuodamos šį rytmetį siekė, kad vaikai sužinotų iš ko gaminamos arbatžolės, akcentavo, kad jas galime patys užsiauginti, susidžiovinti, ir skatino vaikus gerti arbatas, nes tai vienas iš naudingiausių gėrimų.