Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Ei, tai vija, pinavija,
Visą dieną grybais lyja.
Visą dieną nuo pat ryto
Grybai krito, krito, krito…

„Liūtukų“ ir „Drugelių“ grupės ugdytiniai su mokytojomis Sigita ir Vilma, snieguotą rytą atgaivino pasaką „ Grybų karas“ lauke. „Ryto rato“ metu dar kartą prisiminę J. Marcinkevičiaus eiliuotą pasaką „Grybų karas“, siužetą perkėlė į lopšelio – darželio „Tukas“ žaidimo aikšteles. Ugdytiniai kūrė ir modeliavo iš sniego grybų figūras, jas spalvino dažais.  Padedami mokytojų, susikūrė savo grybų  komandų pavadinimus: „raudonviršiai“ prieš „baravykus“. Vaikai per judriąją – žaidybinę veiklą, mėtydamiesi iš sniego gniūžčių, patyrė daug teigiamų emocijų ir įspūdžių. Nepaisant, privalomo karantino metu laikytis atstumo, mokytojos rado išeitį, kaip išlaikyti draugystę tarp grupių ugdytinių.