Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Kalba, raštas ir skaitymas – tai pamatinės mąstymo, socialinio bendravimo ir žinių įgijimo priemonės. Raštingumas – kiekvieno žmogaus teisė, bet kokio ugdymo pagrindas: tai leidžia žmogui jaustis laisvam, pažinti jį supantį pasaulį.

„Viščiukų“ grupėje šią dieną paminėjome bendradarbiaudami su grupės tėveliais, pasirinkdami pasakų skaitymą balsu metodiką. Šiuo metodu siekėme skatinti, stiprinti vaikų, suaugusiųjų ryšius tam, kad vaikai saugiai ir įdomiai augtų, gerėtų jų emocinė sveikata bei intelekto vystymasis,  atkreipdamos dėmesį į skaitymo balsu naudą. Psichologai, logopedai, mokytojai ir kiti specialistai rekomenduoja skaityti vaikams balsu kasdien bent po 20 minučių propaguojant skaitymo kultūrą šeimose, ugdymo įstaigose.

Norime, kartu padėkoti tėveliams, kurie atvyko, kartu praleido laiką su vaikais, paskaitydami pasakas, istorijas. Dieną, kuri buvo kitokia „Viščiukų“ grupės vaikams. Visi kartu mes galime labai daug, prisidedami prie  vaikų individualios ir bendros ugdymo kokybės gerinimo!