Ruduo dar šiltas ir švelnus, išmarginęs lapus, spalio 22 d. sukvietė į lauką vaikus.  Visų grupių vaikučiai, pasipuošę rudeniškomis karūnomis, su puikia nuotaika ir energija, šviečiant saulutei, dalyvavo rudenėlio šventės muzikinėje ir sportinėje veikloje. Šventės tikslas – ugdyti vaikų bendravimo, emocijų suvokimo ir meninės srities gebėjimus bei motyvaciją. Per judriąsias rungtis vaikai lavino judėjimo, koordinacijos, ištvermės ir valios įgūdžius. Muzikinės programos metu atskleisti emociniai, muzikiniai ir išraiškingumo gebėjimai. Visi džiaugėsi švente, patyrė spalvingą rudeninę nuotaiką ir puikius įspūdžius. Rudenėlis paliko pilną kraitę vaišių ir įspūdžių kviesdamas apžiūrėti originalią rudens gėrybių parodėlę.

Darželio bendruomenė nuoširdžiai dėkoja aktyvioms šeimoms, išradingai ir kūrybiškai papuošusioms darželio vidines erdves sodo, miško ir daržo gėrybių kompozicijomis.