Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Nuo  2021 m. spalio mėn. „Liūtukų“, „Drugelių“, „Voveriukų“ ir  „Viščiukų“ grupių ugdytiniai dalyvavo respublikiniame projekte „Futboliukas“. Tai Lietuvos futbolo federacijos (LFF) inicijuotas ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos (MaFA) vykdomas ilgalaikės masinio futbolo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ projektas. Jo metu populiarinamas futbolas kaip sporto šaka, skatinamas vaikų smalsumas pažinti futbolą ne tik per sportinę, bet ir per kūrybinę veiklą. Pateikti futbolą kaip patrauklią ir veiksmingą ugdymo priemonę vaikams perteikiant žinias ir formuojant įgūdžius. Vaikai mokėsi kūno ir kamuolio valdymo technikos elementų: kamuolį varytis,  sustabdyti, spirti reikiama kryptimi, perduoti draugui; gyvenimiškos patirties: patys susidėti turėjo vartus, susisukti varžtus. Lavino pastabumą, reakciją, mokėsi garbingo, komandinio žaidimo. Kūrė grupės futbolo simbolį, piešė ir spalvino futbolo tematika. Įgytus įgūdžius išbandė ir pademonstravo surengtose “ Futboliuko rungtynėse”, kuriose dideliu iššūkiu tapo emocijų suvaldymas- pralaimėjimo ašaros.