Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Sniego burbulai atsirado XIXa. Prancūzijoje. Jie buvo vadinami „Sniego kupolais“. Vėliau jie labai greitai išpopuliarėjo visame pasaulyje. Tradiciškai šis rankdarbis pasaulyje yra gaminamas prieš Šv. Kalėdas. Sniego rutulio kompozicijos populiariausios žiemos tematika. Lietuvoje ir dabar galima pasiklysti pavadinimų liūne: „Sniego kupolas“, „Sniego rutulys“, „Vandens rutulys“ ir t.t., tačiau populiarumu nenusileidžia kitoms šalims.

Smagu matyti kaip vaikai į rankas čiumpa sniego rutulį, krato jį susidomėjimo ir žavesio pilnomis akimis ir stebi kas jame vyksta. Stikliniam rutulyje, pavarčius jį ima virti tikras stebuklų kupinas gyvenimas. Dar smagiau, kad sniego rutulį galima pasigaminti savo rankomis ir šią tradiciją pratęsti, suteikiant vaikams kūrybos laisvę, džiugių Kalėdų laukimo akimirkų.

Respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, jų tėvų (globėjų) ir mokytojų kūrybinių darbų nuotraukų parodoje „Žiemos pasaka sniego rutulyje“, galima pamatyti kaip vaikai kūrė žiemos pasaką ir perteikė Šv. Kalėdų laukimo nuotaiką.