Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Kovo mėnesio pradžioje „Drugelių“ grupėje vyko projektas „Mažasis indėnas“, kurio tikslas – skatinti ugdytinius domėtis ir gerbti kitų tautų kultūras.

Dauguma vaikų labai mėgsta istorijas apie indėnus, o štai susipažinti su tikrais indėnais – ne taip paprasta. Jie gyvena labai toli – Amerikoje, be to, ir ten jų nėra daug, nes ne vieną šimtmetį indėnai kentėjo į Ameriką atvykusių naujakurių persekiojimus. Todėl vaikai kartu su mokytojomis Vilma, Virginija bei mokytojos padėjėja Jolita, pasipuošę savo pasigamintomis plunksnų karūnomis, pasidarę po indėnišką palapinę bei lietaus lazdą, bandė improvizuoti indėnų gyvenimą savo grupėje.

Bendradarbiaujant kartu su meninio ugdymo mokytoja(kūno judesio) Rasa, vaikai pasigavę po laukinį žirgą, jojo į bizonų medžioklę, atliko magiškus pratimus Draugystės ratelyje. Meninio ugdymo mokytoja Inga pakvietė vaikus į svečius pas mažąjį indėniuką Kiką.

Ugdytiniai gebėjo priimti informaciją, gilino žinias apie Ameriką, jos gyventojus – indėnus. Aptarė, kuo panašūs ir kuo skiriasi indėnų tautos papročiai, tradicijos, ko galima iš jų pasimokyti. Palygino indėnų palapinę, aprangą, su lietuviškais būstais, rūbais, klausydamiesi indėnų muzikos, gretino ją su lietuviškomis melodijomis.

Pats didžiausias ir nuoširdžiausias AČIŪ tėveliams, kurie labai išradingai papuošė vaikučius indėnų rūbeliais, karūnomis netgi aksesuarais, suteikdami jiems dar daugiau džiaugsmo akimirkų.