Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Vasario mėn. pabaigoje „Drugelių“ grupėje vyko projektas „Kelionė į pasakų šalį“ (lietuvių liaudies pasakos „Pupa“ motyvais). Projekto metu ugdytiniai išklausę mokytojos sekamos pasakos „Pupa“, patys bandė kūrybiniais darbeliais sukurti didžiulę net grupės lubas siekiančią pupą. Taip pat vaikai susipažino su pupų ir pupelių įvairove. Išrinko jų manymu pačias geriausias pupas sėjimui. Vaikai penkias dienas stebėjo kas vyksta su pupomis laikomomis vandens stiklainėlyje, vatos patalėliuose ar sausai stiklainėlyje. Sužinojo, kad pupomis sudygti reikalingas vanduo ir šiluma. Turėjo galimybę patys sudygusias pupas pasėti į žemę ir pamatyti besikalančius pupų daigelius. Vaikams daug džiaugsmo ir juoko suteikė integruota muzikinė veikla „Vilkas pupą pasodino“, kuriai mažieji ruošėsi labai atsakingai.

Nuoširdžiai dėkojame ugdytinių tėveliams prisidėjusiems prie projekto įgyvendinimo.