Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Kiekvieni metai atneša mums šią dieną – priešmokyklinukų išleistuves. Štai jos ir įvyko „Viščiukų“ grupėje. Tą dieną mes visi jautėme drugelį plazdenant krūtinėje. Vienas etapas baigėsi, prasidės kitas… dar gražesnis!

MIELI VAIKAI, MŪSŲ DARŽELIO „TUKAS“ BIČIULIAI! Būkite drąsūs, būkite svajotojai, būkite tokie, kokie esate, nes jūs esate vieninteliai ir nepakartojami! Jūs kiekvienas galite sukurti stebuklą, o jei būsite drauge ir laikysitės vieni kitų, kalnus nuversite! Būkite gerais žmonėmis!

Apkabinkime savo vaikus kiekvieną dieną. Nenustokime tai daryti, kai jie bus paaugliai… Nenustokime, kai jie baigs gimnaziją, nenustokime, kai jie baigs universitetą… paskui vaikai apsikabins Jus!

Sekmės mokykloje!