Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Vieną saulėtą ir vasariškai šiltą gegužės pirmadienio rytą, sočiai papusryčiavę ir išklausę saugaus elgesio gatvėje pamokėlę, mažieji „Tigriukų“ grupės ugdytiniai savo darželio žaidimo aikštelę iškeitė į pirmąją kelionę „Kalniečių“ parką.

Mažiesiems buvo nepaprastai smalsu parke stebėti ančių pulkelius, besiburiuojančius balandžių pulkus, ant takelio straksiančias varnas, pievoje ieškoti pasislėpusių vabalėlių. Vaikai su nuostaba žiūrėjo, kaip parke už aptvaro dresiruojami šuniukai. O kiek džiaugsmo mažiesiems suteikė, galimybė patiems palesinti paukštelius, gaudyti muilo burbulus, pūsti pienės pūkus, žaisti vaikų žaidimo aikštelėse.

Net nepastebėjome, kaip laikas lėkte pralėkė ir teko suktis atgal į darželį, valgyti pietų.