Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Šios savaitės tema ,,Pavasaris‘‘. ,,Žiogelių‘‘ grupės vaikučiai su savo tėveliais gavo užduotėles susipažinti su bundančia gamta, pavasarinėmis gėlytėmis, sprogstančiomis medžių bei krūmų šakelėmis. Užduotėlę ,, Mano saulytė‘‘ vaikučiai atliko su didžiuliu džiaugsmu, susikaupę, labai patiko spalvinti. Užduotis ,,Pavasarinė kačiuko šakelė‘‘ vaikučiams suteikė daug gerų emocijų. Darbelį atliko kruopščiai, stengėsi patys iškirpti pumpurėlius. Keletas vaikučių klijus tepė, lyg tai būtų guašas. Užduotėlės ,, Pavasario gėlytės‘‘ metu, daug džiaugsmo teikė spalvinimas, darbas vyko susikaupime, spalvų atrinkime, bandant jas įvardinti.

Norime padėkoti tėveliams už grįžtamąjį ryšį, už nuoširdų bendravimą, už pasidalinimą gražiomis emocijomis. Labai miela ir gera dirbti tada, kai vaikučiai, jų tėveliai ir mes mokytojos tampame lyg VIENA DARNI ŠEIMA!!!!!

Mokytojos Žydrė ir Neringa