Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Labai džiaugiamės, jog tėveliai geranoriškai bendradarbiauja, vieni dalinasi nuotraukomis, kaip vaikučiai leidžia laisvalaikį, linksminasi, kaip mokosi, ugdosi, daro paskirtas užduotėles, kiti siuntė video, o treti įsijautę rašė komentarus ir pasakojo apie savo veiklas, sveikatą, išreiškė ilgesį darželiui ir auklėtojoms. Buvo malonu stebėti, kaip vaikai džiaugiasi savo pasiekimais užfiksuotose akimirkose ir dalinasi atgaliniu ryšiu su auklėtojomis. Gaudamos atgalinį ryšį, matome, kas vaikučius labiausiai sudomino ir patiko. Todėl ir toliau įdėsime visas pastangas, kad sukurtume kuo įdomesnes užduotėles, žaidimus, pasakėles, daineles ir sieksime, jog vaikučiai nuolat tobulėtų, o jų įgūdžiai lavėtų.

Parengė vyr. mokytoja Laima Lukoševičienė