Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Džiugu, kad beveik visi grupės ugdytinių tėveliai atsiliepė į mūsų kvietimą bendradarbiauti ir negailėdami savo laiko padėjo vaikučiams atlikti mūsų atsiųstas užduotis. Matėme, kaip susikaupę vaikai dirbo, stengėsi ir kaip džiaugėsi savo pasiekimais. Dėkojame tėveliams už atgalinį ryšį, už visus pastebėjimus, kas vaikams patiko labiausiai, kas sekėsi sunkiau ar vaikus sudomino mažiau. Mes, jūsų vaikų auklėtojos, stengsimės, kad ir ateityje pradžiugintume mūsų mažuosius ugdytinius naujomis, įdomiomis užduotėlėmis ir galėtume kartu prisidėti prie vaikų tobulėjimo ir naujų įgūdžių įtvirtinimo.

Parengė mokytoja metodininkė Brigita Rasa Podelskienė