Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Kaip greitai bėga laikas…. Jau paskutinė balandžio mėnesio dienelė, beliko paskutinis pavasario mėnuo…..tuo pačiu baigiasi penktoji nuotolinio mokymo savaitė. Gegužės mėnesio pirmąjį sekmadienį švęsime Mamyčių dieną. Ši šventė – ypatinga kiekvienam, tiek dideliam, tiek mažam. Labai džiaugiamės, kad mūsų grupės vaikučiai ir jų tėveliai aktyviai dalyvauja ugdymo procese, ruošia užduotėles, siunčia nuotraukas ir filmuotą medžiagą.

Savaitės tema: ,, Tau, mano mamyte, pirmieji, pirmieji žiedai“. Užduotėlę ,,Linksmosios tulpytės“ vaikai atliko su didžiuliu noru ir džiugesiu. Patys rinkosi spalvas, vieniems kotelius pripiešti pavyko patiems, kitiems – padėjo tėveliai. Darbeliai – labai įvairūs, meniški ir  kūrybiški. Ugdytiniai labai džiaugėsi galutiniu darbelio rezultatu, pozavo ir norėjo fotografuotis. Užduotėlė ,,Atvirukas mano mylimai mamytei“. Mažieji patys nusprendė kam darys atvirukus…vieni darė mamytėms, kiti –  močiutėms, treti – krikšto mamytėms. Labai patiko klijuoti gėlytes, spalvas rinkosi patys. Karpyti vaikučiams kol kas dar didelis iššūkis, tai buvo reikalinga tėvelių pagalba.

Dėkojame vaikučiams ir jų tėveliams už grįžtamąjį ryšį, už jų kūrybiškumą, kantrybę, nuostabius darbelius ir gerą emociją.

Motinystė yra geriausiai apmokamas darbas, nes užmokestis už jį yra tyra meilė.
(Mildred B. Vermont)

Mokytojos Žydrė ir Nernga